Poprzedni
Następny

[Wideo] Rotel RA-1572MkII - wzmacniacz zintegrowany | Prezentacja

RA-1572MKII wykorzystuje topowe analogowe i cyfrowe technologie Rotela, a dzięki udoskonaleniach we wszystkich kluczowych obszarach ten wzmacniacz stereofoniczny jest jeszcze lepszy od poprzednika i piekielnie konkurencyjny na tle innych modeli. W dzisiejszym filmie pokazujemy jak najnowszy wzmacniacz Rotela wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bluesound Node - prezentacja nowej generacji odtwarzacza strumieniowego

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać akcesoria Hi-Fi - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: