Poprzedni
Następny

ATH-S220BT – najnowsze bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Techniki

Audio-Technica, światowy lider w produkcji profesjonalnej i domowej elektroniki audio, ma przyjemność zaprezentować bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-S220BT. Najnowszy model może pochwalić się wyjątkową reprodukcją dźwięku, krystalicznie czystymi rozmowami oraz imponującym –60-godzinnym – czasem pracy baterii na jednym ładowaniu.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

ATH-S220BT to niezwykle wygodne, a zarazem stylowe nauszne słuchawki bezprzewodowe. Projektanci wyposażyli je w niskoprofilowe poduszki nauszników, które zostały dodane specjalnie po to, aby dźwięk nie wydostawał się na zewnątrz, gdy jesteś w ruchu. Ponadto inteligentna i lekka konstrukcja tych słuchawek BT, ważących zaledwie 180 g, zapobiega nadwyrężeniu szyi i ramion, zapewniając najwyższy komfort nawet podczas długiego użytkowania.  

Wysokiej jakości dźwięk z dowolnego źródła

Od blisko 60 lat japońska Audio-Technica tworzy produkty, które są synonimem doskonałych walorów akustycznych i nie inaczej sprawa się ma z najnowszymi słuchawkami bezprzewodowymi ATH-S220BT. Wraz z nowym, wyposażonym w 40-mm przetworniki modelem możesz doświadczyć potężnego, realistycznego dźwięku z każdego źródła – smartfonu, tabletu czy komputera. Jest to także zasługa trybu niskiej latencji, który przekłada się na krystalicznie czysty dźwięk o niskim opóźnieniu, poprawiając w nagraniach synchronizację między dźwiękiem a obrazem.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Imponująca szybkość ładowania

Ciesz się nawet 60 godzinami ciągłego użytkowania po jednym pełnym naładowaniu słuchawek bezprzewodowych i do 3,5 godziny po zaledwie 10-minutowym szybkim ładowaniu przez połączenie USB-C. Do zestawu dołączono również 1,2 m kabel, dzięki któremu możesz opcjonalnie korzystać ze słuchawek przewodowo.

Krystalicznie czyste rozmowy

Wysokiej klasy wbudowany mikrofon oferuje wyjątkową czystość dźwięku podczas wszelkich rozmów, czego efektem jest niezawodna komunikacja w trakcie połączeń telefonicznych, telekonferencji czy też rozgrywek komputerowych. Dodatkowo łatwe w obsłudze przyciski na nausznikach zapewniają intuicyjne sterowanie głośnością, odtwarzanie muzyki/filmów i zarządzanie połączeniami.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Zakres funkcjonalności poszerza Bluetooth 5.0 oraz współpraca z najpopularniejszymi asystentami głosowymi, takimi jak Siri oraz Google Assistant. Otwieraj powiadomienia, wysyłaj wiadomości i zarządzaj odtwarzaną muzyką, a to wszystko bez kiwnięcia palcem. Całości dopełnia autorska funkcja wskazówek głosowych, która przekazuje pomocne informacje, takie jak np. stan zasilania, sparowanie z danym urządzeniem czy pozostały poziom baterii.

Parowanie wielopunktowe

Inżynierowie w ATH-SR220BT zaimplementowali również parowanie wielopunktowe. Tym samym z łatwością możesz sparować najnowsze słuchawki bezprzewodowe z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie – połącz ATH-SR220BT np. ze smartfonem oraz laptopem i nie zaprzątaj sobie głowy koniecznością wielokrotnego przełączania między dwoma urządzeniami.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Co więcej, rozwiązanie Google Fast Pair pozwala błyskawicznie sparować nowe słuchawki BT ze smartfonem pracującym na systemie Android lub innym kompatybilnym z tym systemem urządzeniem. Wystarczy jedno stuknięcie w ekran telefonu, aby nawiązać połączenie.

Dostępność słuchawek

Najnowszych słuchawek nausznych bezprzewodowych Audio-Technica ATH-SR220BT można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design już w drugiej połowie września.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: