Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - rozwój technologii | Top Hi-Fi

Wytworne, stylowe proporcje obudowy oraz ekskluzywne, wysokiej klasy szczegóły sprawiają, że jest to najbardziej luksusowa seria 800 Diamond w historii Bowers & Wilkins. Każdy model z najnowszej serii 800 Diamond cechuje się usprawnioną wersją kultowej obudowy Solid Body Tweeter-on-Top, z nowym, wydłużonym systemem tubowym, aby zagwarantować jeszcze bardziej otwarty dźwięk wysokich tonów. Zapraszamy na film, w którym wypowiadają się osoby zaangażowane w rozwój tego wyjątkowego projektu. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - prezentacja zmian | Top Hi-Fi

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: