Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro P5 - głośnik Bluetooth | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Głośnik bezprzewodowy P5 wyróżnia się swoim prostym, skandynawskim wzornictwem. Ponadto model ten cechuje się konstrukcją odporną na wodę i wiatr (IPX4), stąd też doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również poza nim. Jakie jednak wrażenie ten głośnik bluetooth zrobi na przedstawicielce płci pięknej?

W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada najnowszy głośnik od szwedzkiego Audio Pro. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem", w końcu Panie również poszukują Dobrego Brzmienia.

Zamów go już dziś!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik Bluetooth - poradnik dla początkujących

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących

Najciekawsze głośniki bezprzewodowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: