Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins PI5 - słuchawki bezprzewodowe True Wireless | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Co jest potrzebne do tego, aby stworzyć douszne słuchawki True Wireless, które zapewnią najlepszy w swojej klasie dźwięk? Bez wątpienia potrzebna jest pasja. Douszne słuchawki Bowers & Wilkins PI5 nie tylko oferują niewiarygodną jakość dźwięku, pozwalając usłyszeć dźwięk zgodny z zamierzeniami artysty, lecz także wyposażone są w zaawansowany układ aktywnej redukcji szumów oraz wysokiej klasy mikrofony zapewniające czyste brzmienie rozmów telefonicznych.

Jakie jednak wrażenie ten słuchawki bezprzewodowe zrobiły na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiadają najnowsze słuchawki od brytyjskiego Bowers & Wilkins. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem", w końcu Panie również poszukują Dobrego Brzmienia.

Zamów je już dziś!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki True Wireless - poradnik dla początkujących

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - poradnik dla początkujących

Najciekawsze słuchawki 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: