Poprzedni
Następny

[Wideo] AudioQuest Dragonfly Cobalt - wzmacniacz słuchawkowy, DAC | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Ten przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy USB typu plug-and-play zawiera wbudowany przedwzmacniacz oraz wzmacniacz słuchawkowy. Cobalt pozwala uzyskać niezwykle czyste, dokładne, naturalnie piękne brzmienie w słuchawkach, głośnikach aktywnych czy kompletnych systemach audio.

Jakie jednak wrażenie ten wzmacniacz słuchawkowy zrobił na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada najwyższy z modeli serii Dragonfly. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem". 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najciekawsze słuchawki 2021 roku | Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - poradnik dla początkujących

Jak wybrać słuchawki gamingowe - poradnik dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: