Poprzedni
Następny

HBO GO: Nowości we wrześniu

We wrześniu platforma HBO GO postanowiła nie być gorsza od nowej oferty Netflix i możemy się spodziewać wielu ekscytujących premier. Na co w tym miesiącu szczególnie warto zwrócić uwagę?

Fot. Loewe

„JoJo Rabbit”

Taika Waititi to nowozelandzki reżyser, który wypracował sobie tak unikalny styl, że nie sposób pomylić jego dzieł filmowych z innymi. Jego obrazy kipią sarkastyczno-abstrakcyjnym humorem, a charakterystycznych bohaterów nie da się zapomnieć. Pierwszy raz zrobiło się o nim głośno w 2007 roku wraz z premierą komedii romantycznej „Orzeł kontra rekin”. Kilka lat później premierę miał film „Co robimy w ukryciu”, który opowiada o codziennym życiu nowozelandzkich wampirów i zyskał taką popularność, że przerodził się w serial. Na fali zachwytu jego wczesnymi obrazami w 2017 roku przyszła propozycja od Marvela i Waititi wyreżyserował „Thor: Ragnarok”, który okazał się jednym z najzabawniejszych filmów o superbohaterach.

Kilka filmów później premierę miał „JoJo Rabbit” – osadzona w czasach drugiej wojny światowej opowieść o małym niemieckim chłopcu, który jest tak bardzo oddany ideologii nazizmu, że jego najlepszym (wyimaginowanym!) przyjacielem jest Adolf Hitler (w tej roli Taika Waititi, który jest również świetnym aktorem). Polecamy!

„Co robimy w ukryciu” Sezon 3

Skoro jesteśmy myślami w Nowej Zelandii, zostańmy tam jeszcze przez moment. Jak wspominaliśmy, Taika Waititi stoi zarówno za filmem, jak i serialem „Co robimy w ukryciu”, no i tak się składa, że we wrześniu premierę będzie miał trzeci sezon tych opowieści o wampirach i ich konflikcie z okolicznymi wilkołakami. Czego można się po nim spodziewać? Mnóstwa ironicznego humoru, dużo abstrakcji i świetnych efektów specjalnych.

„Sceny z życia małżeńskiego”

Ingmar Bergman to reżyser, który inspirował całe pokolenia twórców – od artystów, przez muzyków, aż po swoich kolegów po fachu. Nowy serial produkcji HBO to współczesna interpretacja historii rozpadającego się małżeństwa, którą Bergman opowiedział w 1973 roku, czyli niecałe 50 lat temu. Tym razem jednak fabuła dotyczy amerykańskiej pary o złożonych charakterach, które przeżywają rozpad budowanego od 10 lat związku. W rolach głównych zobaczymy Oscara Isaaca i Jessicę Chastain

„Wirtuoz. Pojedynek zabójców”

Płatni mordercy. Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób weryfikują swoje umiejętności i czy kiedykolwiek porównują się z konkurencją? Czy mają swojego morderczego Linkedina? Czy po wykonaniu usługi klienci wystawiają im stosowne opinie? Ten film Wam na to nie odpowie... Pokaże Wam za to, że w pracy zabójcy, podobnie jak w przypadku wszystkich innych grup zawodowych, najważniejsze są umiejętności. Jak je sprawdzić? Zadanie, które wymyślił guru zabójców (Anthony Hopkins), nie będzie proste. Czy zawodowi mordercy dadzą radę poprawnie zidentyfikować swój cel, znając jedynie współrzędne geograficzne i przedział godzinowy?

„Kolacja po amerykańsku”

Akcja tej czarnej komedii toczy się na ponurych przedmieściach, w których życie jest, delikatnie mówiąc, dalekie od mrzonki „amerykańskiego snu”. Na tle całej plejady nietuzinkowych osobowości akcja krąży wokół Simona – drobnego handlarza narkotykami i buntownika ze skomplikowaną osobowością, która znajduje ukojenie w punk rocku, oraz Patty – niezbyt zaradnej życiowo dziewczyny, której marzy się wyjście na punkowy koncert. Jedyne, co łączy dwoje bohaterów, to miasto, w którym żyją. Jednak kiedy ich drogi się skrzyżują (a narkotyki zaczną działać), połączy ich chemia, której mogłaby pozazdrościć niejedna z ekranowych par.

„Wojna państwa Rose”

To nie jest żadna nowość, o czym zapewne pamiętają nasi starsi, znaczy: doroślejsi czytelnicy. Film jest z 1989 roku. Wyreżyserował go Danny DeVito i jest to kolejna w naszym zestawieniu nowości na HBO GO historia o rozpadzie długoletniego związku. Rzecz opowiada o  małżeństwie (w tych rolach Michael Douglas i Kathleen Turner, którzy pojawili się razem również w serialu „The Kominsky Method” oraz filmach „Miłość, szmaragd i krokodyl” i „Klejnot Nilu”), które po 17 latach wspólnego życia toczy zaciętą walkę o to, kto zatrzyma luksusową posiadłość.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: