Poprzedni
Następny

Telewizory Loewe z serii bild i już w sprzedaży

Firma Loewe powiększyła ofertę telewizorów o modele OLED z serii bild i. W jej skład weszły trzy urządzenia – bild i.65 dr+, bild i.55 dr+ oraz bild.48 dr+. Uzupełnieniem nowej linii produktowej tego producenta jest soundbar klang bar i. Nowe modele powstały przede wszystkim z myślą o tych użytkownikach, którzy nie uznają kompromisów zarówno pod względem designu, jak i jakości wykonania sprzętu. Telewizory z serii bild i bazują na najnowszej technologii wyświetlania obrazu oraz zaawansowanych komponentach. Zapewniają niezwykłej jakości obraz, a także wygodne i intuicyjne sterowanie. W nowych OLED-ach nie zabrakło również funkcji smart.

Fot. Loewe

Telewizory z serii bild i wykorzystują najnowszej generacji panele premium OLED 4K. Są to matryce 65-, 55- i 48-calowe. Urządzenia z linii bild i zostały zaprojektowane i wyprodukowane w centrali Loewe, która mieści się w niemieckim Kronach. Łącząc chassis SL7, zaawansowany procesor NT7 oraz system operacyjny Loewe os7, nowe OLED-y zapewniają niezwykłe wrażenia audio-wizualne podczas odtwarzania różnego typu materiałów – filmów, gier wideo czy też transmisji z wydarzeń sportowych.

Producent nie zapomniał również o miłośnikach dobrego brzmienia. Wyposażył nowe modele w system Dolby Atmos. Z kolei dobrej jakości, szczegółowy obraz możemy uzyskać dzięki kompatybilności z techniką HDR Dolby Vision. Zastosowane w nowych telewizorach Loewe chassis SL7 zapewnia dużą wydajność, a także różnorodność złączy audio-wideo. Na tylnym panelu telewizora dostępne są m.in. 4 złącza USB, a także 4 wejścia HDMI kompatybilne z eARC (ulepszony zwrotny kanał audio), HFR (od ang. High Frame Rate) oraz ALLM (Auto Low Latency Mod). Dzięki systemowi operacyjnemu Loewe os7 użytkownik może korzystać z platform VoD, takich jak np. Netflix, YouTube czy Amazon Prime, co daje dostęp do niezwykle bogatej i różnorodnej oferty filmów i seriali z całego świata.

Fot. Loewe

Wygoda użytkowania i sterowanie

Telewizory z serii bild i łączą w sobie wiele innowacyjnych funkcji, zapewniając przy tym bardzo dobrej jakości obraz. Pozwalają na przeglądanie Internetu, a także korzystanie z rozmaitych usług dostępnych online.

Nowe modele są gotowe do działania już po 4 s od uruchomienia. Smartowe rozwiązania w nich zastosowane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mogą oni wygodnie i szybko obsługiwać nowo opracowane menu urządzenia, które pozwala na łatwy dostęp do wybranych funkcji. Do nagrywania programów telewizyjnych, by później obejrzeć je w dogodnym czasie, można wykorzystać dostępny w standardowym wyposażeniu dysk twardy Loewe dr+ o pojemności 1 TB.

Nowe modele mają w komplecie także przeprojektowany pilot zdalnego sterowania, który zapewnia wygodną obsługę. Najważniejsze funkcje sprzętu dostępne są po naciśnięciu jednego przycisku. Na pilocie nie zabrakło również przycisków bezpośredniego dostępu do serwisów streamingowych, takich jak np. YouTube, Netflix czy Deezer.

Nowe telewizory bild i mają ulepszony ekran startowy, na którym prezentowane są wszystkie najważniejsze treści. Ułatwia on dostęp do różnorodnych źródeł rozrywki, a jednocześnie jest niezwykle czytelny i intuicyjny.

W trosce o dźwięk

Telewizory Loewe bild i zapewniają „niewidzialny dźwięk”, który odtwarzany jest z dwóch zintegrowanych, zamaskowanych przetworników elektroakustycznych. Są one zasilane przez wzmacniacze o całkowitej mocy muzycznej 40 W.

Fot. Loewe

Dostępny jest też opcjonalny soundbar Loewe klang bar i, w konstrukcji którego zastosowano 8 przetworników elektroakustycznych. Ich całkowita moc muzyczna wynosi 80 W. Urządzenie doskonale integruje się z obudową telewizora, podkreślając jednocześnie jego stylowy design. Telewizor dostępny jest też w zestawie z modelem Loewe klang bar i. Możesz także wykorzystać nowy aktywny soundbar Loewe klang bar5 mr z Dolby Atmos. Wraz z soundbarem dostarczany jest modułowy subwoofer klang sub5. Cały zestaw można rozbudować nawet do kompletnego systemu kina domowego.

Wyjątkowe wzornictwo telewizorów Loewe bild i

Telewizory z serii bild i wyróżniają się na rynku pod względem wzornictwa. Ich projektanci zadbali o każdy szczegół. Nowe modele są doskonałym dowodem na to, że marka Loewe o niezwykle bogatej tradycji łączy pierwszorzędną jakość i nietuzinkowy styl z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Potwierdzeniem wyjątkowego stylu nowych telewizorów są nagrody przyznane w prestiżowych konkursach, takich jak iF Design Award i Red Dot Design Award.

Fot. Loewe

Stylistyka nowych OLED-ów firmy Loewe różni się znacznie od modeli dotychczas dostępnych w portfolio tego producenta. Wykorzystano tu wysokiej jakości materiały. Gładkie, opływowe kształty podkreślają minimalistyczny wygląd urządzeń, które doskonale współgrają z praktycznie dowolną aranżacją wnętrza.

Tylny panel pokryty został miękką tkaniną, podobnie jak w modelu Loewe bild s.77. Pod magnetycznie mocowaną osłoną znajdziesz różnorodne złącza, a także ukryjesz okablowanie, które mogłoby zaburzyć nieskazitelną stylistykę urządzeń z serii bild i. Wyjątkowość nowych telewizorów Loewe podkreśla obrotowa podstawa w kolorze bazaltowej szarości.

Fot. Loewe bild i

Kilka sposobów instalacji i ustawienia

Eleganckie wzornictwo telewizorów Loewe doskonale współgra z wystrojem każdego pomieszczenia. Dopasowanie urządzenia do potrzeb i wymagań użytkowników ułatwiają różnorodne, alternatywne opcje konfiguracyjne. W standardowym wyposażeniu modeli Lowe bild i znajduje się wspomniana już podstawa szafkowa w kolorze bazaltowej szarości. Umożliwia ona ustawienie telewizora na stoliku lub szafce RTV. Dostępna jest także nowa podstawa podłogowa, która zapewnia wygodną instalację telewizora w pomieszczeniu, sprawiając jednocześnie wrażenie, że telewizor niemal unosi się w powietrzu. Co ważne, każda podstawa jest obrotowa i pozwala na ukrycie przewodów połączeniowych w specjalnej prowadnicy.

Fot. Loewe bild i

Warto zwrócić uwagę także na nowy stojak floor2ceiling, który podobnie jak podstawa szafkowa, oferowany jest w kolorze bazaltowej szarości i wyposażony jest w system zarządzania kablami. Model ten ma formę słupa z regulacją, który łączy podłogę i sufit. W zależności od potrzeb można go wydłużyć nawet do 2,9 m. Telewizor na stojaku Loewe floor2ceiling umieszcza się na wysokości min. 65 cm.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: