Poprzedni
Następny

Nowe centrum badawcze Bowers & Wilkins

Brytyjska marka ogłosiła przeniesienie swojego znanego na całym świecie centrum badawczego do nowego i większego obiektu, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Ta Przeprowadzka to znacząca inwestycja, mająca na celu powiększenie zespołu i przyspieszenie zdolności firmy do rozwijania nowych możliwości, które będą napędzać innowacje w całym segmencie luksusowych domowych głośników, słuchawek i samochodowych systemów audio.

Centrum badawcze Bowers &Wilkins

Nowy obiekt będzie nosił nazwę Southwater Research & Engineering (SRE). Nazwa wiąże się z jego lokalizacją w mieście Southwater w Wielkiej Brytanii w West Sussex i brytyjskim pragmatyzmem. Skrót nazwy poprzedniego centrum badawczego brzmiał … dokładnie tak samo (Steyning Research Establishment), jest to nawiązanie i jednocześnie hołd dla spuścizny dawnego centrum badawczego firmy Bowers & Wilkins.

W oryginalnym SRE powstały konstrukcje, które zdefiniowały markę: głośniki wysokotonowe Diamond, membrany Continuum i Aerofoil, a także kultowe produkty takie jak Zeppelin, kolumny 800 D3, słuchawki eliminujące szumy PX oraz przełomowe głośniki Nautilus.

Nowy obiekt będzie ponad dwukrotnie większy od swojego poprzednika. Po otwarciu planowanym jeszcze w tym roku, będzie zawierać wiele komór bezechowych, większą ilość pokoi do odsłuchu, laboratoriów inżynierskich oraz dedykowane laboratoria słuchawkowe i Automotive Audio Labs.

W dowodzie uznania dla niewiarygodnej spuścizny Johna Bowersa, zostanie odtworzony jego oryginalnego pokój odsłuchowy, aby upewnić się, że brzmienie pozostaje wierne jego wizji. Zupełnie nowy SRE będzie również wyposażony w centrum odsłuchowe zaprojektowane w celu prezentacji pełnego zakresy produktów dla partnerów, prasy i odwiedzających.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. 800 D3 - Gloss black

  800 D3 - Gloss black

  Bowers & Wilkins
  Kategorie
  Cena na telefon
  Prosimy o kontakt
 2. 800 D3 - Rosenut

  800 D3 - Rosenut

  Bowers & Wilkins
  Głośniki podłogowe
  Cena na telefon
  Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: