Poprzedni
Następny

[Wideo] Rok Dobrego Brzmienia, czyli noworoczne audio-postanowienia | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na przegląd noworocznych audio-postanowień. Oto kilka urządzeń, które sprawią, że rok 2023 będzie Rokiem Dobrego Brzmienia. W naszym zestawieniu znalazły się m.in. głośniki aktywne, listwa zasilająca w komlecie z wysokiej jakości przewodem zasilającym, wzmacniacz zintegrowany stereo oraz wokółuszne słuchawki planarne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

NAD C 399 vs NAD M10v2 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

Rotel S14, najnowszy odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: