Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki aktywne ELAC ConneX – uniwersalność dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Głośniki aktywne, które z powodzeniem zastąpią Wam soundbar, a nawet niewielki zestaw stereo. Kompaktowe, a przy tym oferujące naprawdę potężne brzmienie. Oto głośniki aktywne ELAC ConneX. To głośniki do których podłączycie zarówno gramofon, odtwarzacz CD, zewnętrzny subwoofer, komputer, telewizor, a dzięki łączności Bluetooth – także smartfon, dzięki czemu, jeśli tylko korzystacie z serwisów typu Spotify czy Tidal, zyskujecie dostęp do niemal nieograniczonych zasobów muzycznych w doskonałym brzmieniu. Więcej o możliwościach tych kompaktowych głośników aktywnych oraz o ich brzmieniu dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro A48, największe głośniki aktywne od Szwedów | prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe do 5000 zł – TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi

NAD AMP1 – wzmacniacz zintegrowany z funkcjami sieciowymi | prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: