Poprzedni
Następny

[Wideo] PSB Speakers Passif 50 – najlepsze oblicze retromanii | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku prawdziwa perełka retromanii. Kolumny głośnikowe wyprodukowane specjalnie z okazji okrągłej 50 rocznicy wprowadzenia na rynek słynnych głośników Passif One marki PSB Speakers – przed Wami PSB Speakers Passif 50. Jeśli chodzi o design, to Passif 50 są wyraźnym ukłonem w stronę przeszłości i bezpośrednim, bardzo mocnym nawiązaniem do modelu sprzed 50 lat. To kolumny, które w brzmieniu na pierwszy plan wysuwają średnicę i delikatne soprany – grając ciepłym i miękkim dźwiękiem. Słuchaliśmy ich ze wzmacniaczem NAD C 3050 LE – obie marki ściśle ze sobą współpracują i to zarówno widać, jak i słychać. Więcej o tych kolumnach dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Hegel H120 – uczciwy wzmacniacz dla uczciwych kolumn | prezentacja Top Hi-Fi

TOP POJEDYNKI: HEGEL H120 vs. Rotel RA-1572 MKII | Top Hi-Fi

Rose RS250A – streamer… i nie tylko | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: