Poprzedni
Następny

[Wideo] Marmitek BoomBoom 460 – wzmacniacz do małego systemu audio | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale prezentujemy niewielkich rozmiarów wzmacniacz, który pomimo swoich niewielkich gabarytów (zbliżonych do rozmiarów smartfona) – zaskakuje swoimi możliwościami. Wyposażony w Bluetooth Marmitek BoomBoom 460 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, obsługuje także kodeki aptX oraz SBC. Z myślą o użytkownikach preferujących połączenie przewodowe wzmacniacz ten wyposażono w złącze AUX, dzięki któremu kablem podłączymy smartfon, tablet, komputer, CD czy odtwarzacz sieciowy. Po więcej informacji zapraszamy do niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Gramofon Audio-Technica AT-LP2X | prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny podstawkowe do 2000 zł | zestawienie Top Hi-Fi

ELAC ConneX – stereofoniczne głośniki aktywne | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: