Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki aktywne z BluOS – PSB Speakers Alpha iQ | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale prezentujemy podstawkowe głośniki aktywne z wyższej półki. PSB Speakers Alpha iQ, pomimo niewielkich gabarytów, zaskoczą Was potężnym brzmieniem. Alpha iQ wyposażono we wzmacniacz o mocy 180 W oraz streamer sieciowy oparty na systemie BluOS. Idealne do streamingu, ale nie tylko. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu dla wkładek MM oraz gniazdom RCA i zaciskom uziemienia fani winyli mogą podłączyć do Alpha iQ gramofon. Po więcej informacji zapraszamy do niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny aktywne czy pasywne? TOP POJEDYNKI: Audio Pro vs. tradycyjne stereo | Top Hi-Fi

Bluesound Pulse 2i – niebieska moc w maxi opakowaniu | prezentacja Top Hi-Fi

Devialet Mania – takiego głośnika jeszcze nie było! | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: