Poprzedni
Następny

[Wideo] Pass Laboratories INT-25 – analogowy klasyk | Opinia, recenzja Top Hi-Fi

Monumentalny, industrialny design i brzmienie charakterystyczne dla klasy A. Oto wzmacniacz zintegrowany Pass Laboratories INT-25, główny bohater dzisiejszej podróży, w którą zabierze Was Janek. Gładki i gęsty bas o niedominującej naturze, wokale, które przyprawiają o ciarki i... Więcej o historii marki, samym urządzeniu i o tym, z czym najlepiej go posłuchać dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy na kolejną high-endową podróż.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

AVM Inspiration CS 2.3 - system audio All-In-One | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: