Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro Addon C5A – wewnętrzny lifting | Opinia, prezentacja Top Hi-Fi

Audio Pro to marka, która dała się poznać jako producent oferujący bardzo dobra jakość brzmienia i minimalistyczny design - typowo szwedzkie podjeście. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się bliżej bezprzewodowemu głośnikowi multiroom Audio Pro Addon C5A. Jako, że szwedzka marka nie eksperymentuje raczej z formą, także i w tym przypadku zmiany w stosunku do poprzednika, dotyczą przede wszystkim tego, co zmieniło się w środku. Więcej o jego funkcjonalności i brzmieniu dowiecie się z naszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro A28 oraz A38 - soundbar killers vol.2 - prezentacja Top Hi-Fi

Słuchawki nauszne do 1000 zł - propozycje Top 3 z oferty Top Hi-Fi

Słuchawki Audeze LCD-X Creator Edition - najbliżej dźwięku | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: