Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD C368 - hybrydowy wzmacniacz zintegrowany | Prezentacja

Wprowadzając do C368 amplifikację HybridDigital™, inżynierowie NAD zeszli z wydeptanych ścieżek i zamiast zastosować tradycyjny stopień wyjściowy klasy AB, opracowali obwody oparte na wzmacniaczach impulsowych klasy D. Dzięki temu, do wnętrza NAD C368 trafiły specjalnie zaprojektowane układy wykorzystujące zmodyfikowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Hypex UcD. Rozwiązanie to pozwala to na uzyskanie znakomitej precyzji odtwarzanego dźwięku i pokaźnej, pozbawionej zniekształceń i szumów mocy 80 W na kanał, która w szczególnych przypadkach może sięgać aż 120 W wartości szczytowej.
Zapraszamy na nasz materiał poświęcony temu nowoczesnemu urządzeniu. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Rotel A14 MkII - wzmacniacz zintegrowany | Prezentacja Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać akcesoria Hi-Fi - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: