Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD C 700 sieciowy wzmacniacz stereo | Prezentacja

Model C 700 powstał w oparciu o bogate doświadczenie firmy NAD Electronics w dziedzinie projektowania i produkcji wzmacniaczy zintegrowanych. To wydajne i funkcjonalne urządzenie, przeznaczone dla współczesnych melomanów i jak mówi sam producent „wystarczy dodać głośniki”.
W dzisiejszym filmie pokazujemy jak ten wzmacniacz wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Zamów go już dziś!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać głośniki podstawkowe - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: