Poprzedni
Następny

Zimowe inspiracje 2021

Od ponad 25 lat zajmujemy się urządzeniami audio-wideo, dobierając optymalne rozwiązania skrojone pod kątem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w katalogu zimowych inspiracji zebraliśmy najciekawsze produkty z naszej oferty, z których niektóre można kupić w specjalnych cenach.

Eksperci dobrego brzmienia polecają

Nowe słuchawki, gramofon, zestaw stereo a może chciałbyś poprawić dźwięk z telewizora? Sprawdź nasze propozycje i znajdź to, czego szukasz.

C 700 + Carina BS 243.4

Ze swojej strony polecamy chociażby zestaw stereo oparty na najnowszym wzmacniaczu sieciowym NAD C700 oraz kolumnach podstawkowych ELAC Carina BS243. Takie połączenie ma wszystko, co jest konieczne do odtwarzania muzyki i spełni wymagania wymagających użytkowników – zarówno pod względem brzmienia, jak i wyglądu. Nowy wzmacniacz kompatybilny jest z Apple AirPlay 2, Spotify Connect oraz Tidal Connect i wyposażony został w złącze HDMI z ulepszonym zwrotnym kanałem audio (eARC).

Warto również zwrócić uwagę na inny system stereo składający się z elektroniki Rotela – wzmacniacza A11 Tribute oraz odtwarzacz CD11 Tribute – oraz wolnostojących kolumn głośnikowych Indiana Line Tesi 561. Oba modele Tribute japońskiego producenta powstały we współpracy z legendą inżynierii audio Kenem Ishiwatą jako hołd dla jego ponad 40-letniego dziedzictwa. W połączeniu z kolumnami Tesi 561 z łatwością będzie można wgłębić się w muzyczne detale, co jest zasługą klarownego i ciepłego brzmienia.

 Audeze LCD-2 Classic

Melomani poszukujący słuchawek nausznych powinni spojrzeć w kierunku modelu Audeze LCD-2 Classic. Duże, a zarazem cienkie, membrany oraz obustronna struktura magnetyczna zapewniają doskonałą równowagę i najlepsze obrazowanie dźwięku. Ta niezwykle wygodna w użytkowaniu konstrukcja generuje mocny bas, porywające pasmo średnie i urzekające wysokie tony, gdzie wszystkie dźwięki są płynne, klarowne i pięknie ze sobą współgrają.

Z kolei miłośników gramofonów z pewnością ucieszy zestaw składający się z gramofonu Audio-Technica AT-LP120XBT-USB oraz kolumn aktywnych PSB Speakers AM5. Nowe głośniki kanadyjskiej firmy wyposażone są w przedwzmacniacz gramofonowy z wejściem RCA, dzięki czemu można do nich podłączyć gramofon bez konieczności stosowania dodatkowych komponentów.


Rozłóż swoje zakupy na wygodne raty. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0%! RRSO = 0%

W salonach Top Hi-Fi & Video Design dbamy o to, aby nic nie stanęło na drodze do realizacji naszych wspólnych pasji. Dlatego też w każdym z naszych salonów – jak również online bez wychodzenia z domu – oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu, korzystając z dogodnych rat 0%.

Oferta Raty 30 x 0% dotyczy wszystkich produktów widocznych na stronie internetowej www.tophifi.pl – z wyjątkiem produktów tańszych niż 300 zł lub droższych niż 40 000 zł oraz należących do kategorii Outlet.


Więcej propozycji znajdziesz w naszym katalogu. Natomiast jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: