Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD AMP1 - wzmacniacz zintegrowany w przystępnej cenie | Top Hi-Fi

Tak wiele w tak niewielkim urządzeniu. Dzisiaj przyglądamy się bliżej zintegrowanemu wzmacniaczowi NAD Amp1, który jest kolejnym urzeczywistnieniem filozofii producenta, czyli „Music First”, oferując transparentne i wierne brzmienie w każdym szczególe. To kompaktowe i wyjątkowo wszechstronne urządzenie powstało z myślą o tych, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku i rozbudowanej funkcjonalności w przystępnej cenie. Do NAD'a AMP1 podłączycie szereg różnych źródeł: od nowoczesnego telewizora po klasyczny gramofon, a dzięki wbudowanemu Chromcastowi możecie słuchać muzyki, podcastów i list odtwarzania z ulubionych aplikacji streamingowych zainstalowanych na Waszym smartfonie, tablecie czy laptopie.

W dzisiejszym filmie pokazujemy jak ten kompaktowy wzmacniacz stereo od NAD'a wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD C 399 - modułowy wzmacniacz stereo gotowy na przyszłość | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

3 zestawy stereo ze wzmacniaczami Rotel | Rekomendacje Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: