Poprzedni
Następny

[Wideo] Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi

Każda platforma jest nieco inna, dlatego w duńskim Bang & Olufsen zdecydowano o wypuszczeniu gamingowych słuchawek Beoplay Portal w wersji dla Playstation. Z perspektywy gracza to dobry ruch, bo wyklucza problemy z kompatybilnością, które są dość powszechne w przypadku komunikacji konsol z akcesoriami do nich. Tu zadbano, by wszystko uszyć na miarę. Wystarczy pierwszy rzut oka na Portale, by wiedzieć, że to produkt dla osób, które nie lubią krzykliwego wyglądu większości gamingowych rozwiązań. Nie ma tu efekciarskich podświetlanych elementów - zamiast tego są skóra, aluminium i wysokiej klasy tkanina – czuć tę różnicę – to produkt dla estetów.

Jeśli ten wstęp Państwa zainteresował, posiadacie Playstation 5 i zastanawiacie się nad Portalami właśnie w tej wersji, to nie mogliście lepiej trafić. W dzisiejszym filmie przyglądamy się bliżej gamingowym słuchawkom od Bang & Olufsen w wersji PC, PS. Zapraszamy na film.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać słuchawki gamingowe - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Audeze Mobius - planarne słuchawki gamingowe dla wymagających | Recenzja
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: