Poprzedni
Następny

[Wideo] AVM Inspiration CS 2.3 - system audio All-In-One | Top Hi-Fi

Zapraszamy Państwa w kolejną high-endową podróż z Jankiem. Tym razem niedaleko, bo do Niemiec, a konkretnie do Malsch, gdzie mieści się manufaktura marki AVM. To wyjątkowej klasy, choć mniej znany niż topowi giganci, producent doskonałej jakości sprzętu audio, którego – oprócz samego brzmienia – wyróżnia także minimalistyczny, bardzo elegancki design i zegarmistrzowska wręcz, liczona w setnych częściach milimetra, precyzja wykonania.

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest system audio typu „All-In-One” AVM Inspiration CS 2.3. Posłuchajcie o tym, jak gra, jak wiele ma do zaoferowania w kwestii funkcjonalności i na własne oczy zobaczcie jak prezentuje się to gabarytowo niewielkie urządzenie o naprawdę ogromnych możliwościach.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: