Poprzedni
Następny

[Wideo] Marmitek – akcesoria Audio-Video na każdą sytuację | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku przybliżamy ofertę wyjątkowo użytecznych akcesoriów Audio-Video firmy Marmitek – holenderskiego producenta nadajników, odbiorników, adapterów oraz urządzeń smart home. 25 lat doświadczenia mówi tutaj samo za siebie, a oferta Marmiteka to odpowiedź na m.in. problem braku kompatybilnych połączeń pomiędzy urządzeniami, konieczność wzmocnienia sygnału podczerwieni z pilota, wyodrębnienia sygnału audio z wyjścia HDMI czy zapewnienia łączności bezprzewodowej np. w postaci zewnętrznego modułu Bluetooth czy bezprzewodowego HDMI. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacze stereo do 3000 zł | Rekomendacje Top Hi-Fi

Wzmacniacze stereo do 5000 zł | Rekomendacje pierwszej połowy 2022 roku od Top Hi-Fi

3 systemy stereo do małego pokoju do 5000 zł | Rekomendacje Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: