Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 słuchawki bezprzewodowe z ANC - dane techniczne | Top Hi-Fi

Startujemy z nową serią materiałów na naszym kanale. To cykl krótkich video-prezentacji, w ramach których będziemy przedstawiać Wam najważniejsze cechy najciekawszych urządzeń z naszej oferty. Bohaterem pierwszego odcinka są nauszne bezprzewodowe słuchawki nauszne Bowers & Wilkins Px7 S2, które łączą elegancki design z precyzyjnym, naturalnym brzmieniem i wyjątkowym komfortem użytkowania. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowa seria 700 S3 Bowers & Wilkins - prezentacja zmian, napisy PL | Top Hi-Fi

=

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi

Słuchawki Bowers & Wilkins Px7 S2 oraz Px8 – prezentacja producenta | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: