Poprzedni
Następny

[Wideo] Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja Top Hi-Fi

Modele bild i zostały zaprojektowane i opracowane w siedzibie Loewe w Kronach w Niemczech, gdzie odbywa się także ich produkcja. Zachowując najwyższe standardy techniczne i jakościowe projektanci mają pewność, że każdy egzemplarz spełnia wyśrubowane normy, co przekłada się na wysoką trwałość telewizorów.

W dzisiejszym filmie pokazujemy jak telewizor Loewe bild i prezentuje się z bliska, jakie ma cechy oraz z jaka historia stoi za tym szanowanym, niemieckim producentem telewizorów. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Loewe bild i - wyjątkowy telewizor OLED

Loewe klang s1 oraz s3 smart radio - bezprzewodowe systemy audio | Prezentacja

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: