Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 802 Diamond D4 z elektroniką Luxman

Seria 800 Diamond to flagowa linia kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins, adresowana do najbardziej wymagających melomanów. Wykorzystując najdoskonalsze rozwiązania technologiczne firmy jest najnowszą odsłoną legendarnej rodziny kolumn głośnikowych klasy high-end, wykorzystywanych zarówno przez fanatyków najwyższej muzycznej wierności, jak i profesjonalistów. Zachęcamy do bliższego poznania modelu 802 Diamond D4 oraz zasilającej go elektroniki legendarnej marki Luxman.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - prezentacja zmian 

Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - rozwój technologii 

Seria 800 od Bowers & Wilkins - ponad 40 lat w dążeniu do perfekcji 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: