Poprzedni
Następny

[Wideo] Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Z czym kojarzy się marka Linn? Jedni powiedzą o gramofonach, drudzy o kolumnach, a jeszcze inni o streamerach i wzmacniaczach. I w zasadzie każdy będzie miał rację, bowiem jednym z założeń szkockiego producenta jest wszechstronność. Ivor Tiefenburn, założyciel, miał jedno, najważniejsze marzenie: stworzyć możliwie jak najlepszy pełny system - od źródła, po głośniki. Ważnym faktem z historii branży audio jest, iż Linnowi zawdzięcza się odejście od koncepcji odtwarzaczy CD na rzecz streamerów. Szkoci szybko udowodnili audiofilską wartość strumieniowania muzyki, a niedawno wypuścili na rynek wyróżniający się model all-in-one - wzmacniacz z funkcjami sieciowymi - Linn Majik DSM 2020. Zapraszamy Państwa na kilka minut, spędzonych na "przedmieściach" hi-endu.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: