Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki Devialet Phantom - przewodnik po ekosystemie multiroom | Top Hi-Fi

Wśród wielu rozwiązań multiroom z pewnością wyróżnia się to oferowane przez francuską markę Devialet. Głównie dlatego, że obejmuje dosłownie parę urządzeń, które są bardzo nietypowymi głośnikami. Piękny, wyjątkowy design, niepozorna forma i ogromna moc zamknięta w dość kompaktowej obudowie to cechy wyróżniające Phantomy I i II. Jak działa system multiroom łączący te urządzenia? Odpowiedź znajdziecie w tym filmie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro multiroom - przewodnik po ekosystemie urządzeń audio | Top Hi-Fi

Głośniki i systemy mini - Top Trendy w 2021 roku | Poradnik Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: