Poprzedni
Następny

Disney+ w Polsce – poznaliśmy datę premiery oraz cenę

Oficjalnie poznaliśmy datę premiery oraz cenę Disney+ w Polsce. Ta długo wyczekiwana platforma streamingowa już wkrótce zadebiutuje także na naszym rynku.

Disney+ w Polsce – poznaliśmy datę premiery oraz cenę

Premiera Disney+ w Polsce została zaplanowana na 14 czerwca 2022 r. Cena subskrypcji będzie wynosiła 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.

Użytkownicy zyskają dostęp do licznych produkcji serialowych i filmowych od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen, a także tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight (występujących pod marką Star).

Wśród popularnych pozycji można znaleźć takie seriale jak np. „The Book of Boba Fett” i „The Mandalorian”, wykreowane przez producenta i scenarzystę Jona Favreau, oraz marvelowskie „Moon Knight” z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, „WandaVision” i „Loki”. Subskrybenci będą mogli spędzić czas również przy takich produkcjach jak „Simpsonowie”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „Luca”.

System operacyjny os7

Z platformy Disney+ będzie można korzystać nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, np. telewizorze Loewe bild i. Ponadto wybrane pozycje będą dostępne z funkcją IMAX Enhanced. Jednocześnie użytkownicy zyskają możliwość ustawienia do siedmiu profili, w tym dostosowanego specjalnie dla dzieci profil dziecięcy.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: