Poprzedni
Następny

[Wideo] Rotel A12 MkII - wzmacniacz wyrazisty i funkcjonalny | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Użytkownicy chcący stworzyć zestaw stereo mają wiele możliwości konfiguracji swoich systemów. Oprócz popularnych obecnie urządzeń all-in-one oraz amplitunerów stereo ważne miejsce zajmują zestawy składające się ze źródła dźwięku, wzmacniacza zintegrowanego oraz kolumn głośnikowych. Wśród wielu miłośników dobrego brzmienia panuje przekonanie, że właśnie taki system zapewni lepszą jakość dźwięku niż miniaturowe „samograje”, promowane przez wielu producentów. Sprawdzimy zatem, czy obecna wersja wzmacniacza zintegrowanego Rotel A12 MkII będzie miała szansę pozostać jednym z faworytów w swojej kategorii. W dzisiejszym filmie pokazujemy jak najnowszy wzmacniacz stereo wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD C 399 - modułowy wzmacniacz stereo gotowy na przyszłość | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

3 zestawy stereo ze wzmacniaczami Rotel | Rekomendacje Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: