Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha A-S2200 - wzmacniacz stereo, który rozpala wyobraźnię | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Yamaha ma w swojej ofercie szerokie portfolio produktów audio i ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Od mniejszych głośników multiroomowych po high-end'owe zestawy dzielone - wraz z kolumnami. Choć dosyć dużą część asortymentu tej marki stanowią sprzęty raczej budżetowe i podstawowe, to japoński producent ma też w swoim rękawie kilka naprawdę świetnych, high-end'owych asów. Jednym z tych asów jest wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S2200. W dzisiejszym filmie Janek pokazuje jak wysoko pozycjonowany wzmacniacz w ofercie japońskiej Yamahy wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Michi X3 by Rotel - wzmacniacz stereo, który budzi respekt | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: