Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha TSR-400 oraz RX-V4A i zestawy kina domowego | Top Hi-Fi

To może być film, na który czekało wielu, ale niewielu o tym wiedziało. Zaczyna się ciekawie, prawda? Otóż dziś Dawid wejdzie w buty osoby chcącej zbudować system kina domowego w oparciu o amplituner Yamahy. Przy tym nie interesuje jej wydawanie na samo urządzenie 6-ciu, 7-miu czy 9-ciu tysięcy złotych. Ta osoba chce po prostu zestaw kina w rozsądnym budżecie. Do niedawna jedyną opcją z półki entry-level była Yamaha RX-V4A i zestawy kina z tym właśnie modelem. Ale! Życie nie lubi próżni i okazuje się, że to nie jedyna ścieżka. Wertując dalej stronę www.tophifi.pl w końcu traficie na nowy model, o którym wcześniej nie słyszeliście – to Yamaha TSR-400. Ten film ma wyjaśnić jakie miejsce w ofercie Yamahy mają oba amplitunery oraz z jakimi systemami głośników warto ich posłuchać. Będzie więc poradnikiem, na który czekaliście…choć do teraz o tym nie wiedzieliście. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja 

Jak wybrać kino domowe - poradnik dla początkujących

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: