Poprzedni
Następny

Głośniki House of Marley Get Together Duo z nagrodą Rolling Stone Audio Awards 2022

Model Get Together Duo marki House of Marley został nagrodzony w tegorocznej edycji plebiscytu Rolling Stone Audio Awards w kategorii „Best Sustainable Speakers”. Get Together Duo uznano więc za najlepsze produkowane ekologicznie głośniki. Urządzenia wyróżnione przez prestiżowy amerykański magazyn „Rolling Stone” odznaczają się doskonałymi parametrami, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i oryginalnym wzornictwem, co potwierdza jakość i wyjątkowość głośników House of Marley.

Get Together Duo House of Marley

Nie od dziś wiadomo, że House of Marley to marka niezwykle przyjaźnie nastawiona do środowiska. Do produkcji urządzeń wykorzystuje proekologiczne, starannie wyselekcjonowane materiały. Jest to m.in. bambus charakteryzujący się dużą wytrzymałością, aluminium nadające się do recyklingu, a także stal nierdzewna, papier makulaturowy czy też kompozyt drewniany, który powstaje z połączenia materiałów drewnopochodnych oraz tworzywa. Co ważne, House of Marley swoje modele dostarcza w opakowaniach, które w 100 proc. nadają się do recyklingu.

Get Together Duo

House of Marley w swoich urządzeniach wykorzystuje też drewno z certyfikatem FSC. Jest to gwarancja, że drzewa ścinane na potrzeby produkcji sprzętu zostaną zastąpione nowymi sadzonkami, a tym samym lasy zostaną „zregenerowane”. Firma wnosi też znaczący wkład w działania charytatywnej organizacji One Tree Planted, która pomaga w globalnym zalesianiu Ziemi.

To wszystko jest doskonałym potwierdzeniem proekologicznych wartości i stylu życia, który jest bliski twórcom marki House of Marley, a także wartościom samego Boba Marleya, na cześć którego ona powstała.

house-of-marley-get-together-duo

Nagroda Rolling Stone Audio Awards 2022 przyznana modelowi Get Together Duo jest ukoronowaniem działań House of Marley w kierunku troski o naszą planetę. W uzasadnieniu opublikowanym na stronie magazynu „Rolling Stone”, czytamy:

Get Together Duo od House of Marley udowadnia, że można stworzyć świetne głośniki bez szkody dla naszej planety. Są one wykonane z bambusa, bawełny z recyklingu i konopi. Są to materiały, które nie tylko pozostawiają niewielki ślad ekologiczny, ale przy tym zapewniają także unikalny, stylowy wygląd.

Zaprojektowany z myślą o przenoszeniu model Get Together Duo to zestaw stereo składający się z zasilanego sieciowo lewego głośnika oraz przenośnego głośnika prawego z wbudowanym akumulatorem zapewniającym 20 godzin bezprzewodowej pracy. To oznacza, że można szybko zabrać jeden głośnik na zewnątrz lub do innego pomieszczenia, nie przerywając odtwarzania muzyki.

Ekologiczna produkcja i łatwość użytkowania były dla House of Marley priorytetami przy tworzeniu głośników Get Together Duo, ale nie zapomniano także o jakości dźwięku. Wbudowane w każdy z głośników przetworniki nisko- i wysokotonowe zapewniają głęboki, głośny dźwięk, godny każdego utworu muzycznego, a w szczególności piosenek Boba Marleya.

„Rolling Stone” to ceniony amerykański magazyn muzyczny, założony w 1967 roku w San Francisco, uznawany za wyznaczający trendy i nowe kierunki w muzyce. Znajdziemy w nim nie tylko wiadomości z branży muzycznej, ale także wywiady z uznanymi postaciami ze świata kultury, biografie czy sesje zdjęciowe artystów. Na łamach magazynu publikowane są również listy i rankingi, które powstają w oparciu o głosy cenionych dziennikarzy i krytyków. Każdego roku na biurka redaktorów „Rolling Stone” trafia mnóstwo urządzeń audio, ale tylko część z nich zdobywa ich uznanie, czego odzwierciedleniem są właśnie nagrody Rolling Stone Audio Awards.

Get Together Duo House of Marley

Więcej informacji o nagrodzonym modelu Get Together Duo znajdziesz na tophifi.pl. Zachęcamy też do odwiedzenia Strefy Marki House of Marley, gdzie poznasz wiele innych urządzeń tego producenta. Znajdziesz je również w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do wizyty w najbliższym salonie, gdzie w miłej atmosferze możesz samemu przekonać się o jakości i wyjątkowości urządzeń z logo House of Marley.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: