Poprzedni
Następny

A15 – nowy, odporny na deszcz głośnik przenośny Audio Pro

Firma Audio Pro – szwedzki producent sprzętu audio – wprowadza do swojego bogatego portfolio głośników bezprzewodowych nowy model. A15 – bo o nim mowa – to solidnie wykonany, odporny na deszcz głośnik mobilny.

Audio Pro A15

Na nieustannie rozwijającym się rynku głośników bezprzewodowych wzrasta zapotrzebowanie na produkty, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale zapewnią także wysokiej jakości dźwięk w plenerze, np. w przydomowym ogrodzie. Aby to było możliwe, niezbędne jest przenośne urządzenie, które będzie odporne na złe warunki atmosferyczne i przygotowane na intensywne użytkowanie. Takim właśnie urządzeniem jest nowy Audio Pro A15.

Nasi klienci wykazują coraz większe zainteresowanie produktami, które można zabrać ze sobą do ogrodu i które są odporne na deszcz. Nasze dotychczasowe przenośne modele wyróżniają się długim czasem pracy na baterii. Tego nasi klienci oczekują, a my tym oczekiwaniom nadal chcemy sprostać. A15 to nasz najnowszy produkt, który spełnia te wszystkie trzy cechy – wyjaśnia Jens Henriksen, CCO w Audio Pro.

Audio Pro A15

Głośnik A15 ma front pokryty tkaniną, która wcześniej była wykorzystywana w modelach A10, G10, A26 i A36. Jest on uzupełnieniem nowej serii firmy Audio Pro, a jednocześnie nie odbiega pod względem designu od dotychczasowych urządzeń Audio Pro.

Dzięki naszym produktom można stworzyć swój własny system multiroom i dobrać modele o gabarytach i wzornictwie dopasowanym do aranżacji danego pomieszczenia. Dzięki A15 możesz mieć strefę systemu multiroom także w ogrodzie, pod warunkiem, że sięga tam Twoje Wi-Fi – powiedział Jens Henriksen.

Audio Pro A15

Model A15 oferuje trzy różne rozwiązania multiroom: AirPlay 2, Google Cast oraz autorski system nagłośnienia strefowego firmy Audio Pro. Oznacza to, że głośnik może współpracować w jednym systemie z innymi urządzeniami kompatybilnymi z AirPlay 2 i Google Cast. Wydajny akumulator wykorzystywany w modelu A15 wystarcza na 11 godzin odtwarzania dźwięku w wysokiej jakości (dla poziomu głośności ustawionego na połowę dostępnego zakresu). W wypadku głośnych imprez, przy odtwarzaniu audio na maksymalnej głośności, wbudowany akumulator wystarcza na nieco ponad 8 godzin pracy.

Nasz głośnik ma klasę szczelności IPX2, a więc jest odporny na deszcz. To, wraz z pomysłowo zaprojektowanym uchwytem oznacza, że stworzyliśmy głośnik o schludnym i eleganckim wyglądzie. Minimalistyczne wzornictwo stało się popularne poza Skandynawią, więc spodziewamy się, że ten głośnik zyska uznanie także w innych krajach – podsumowuje Jens Henriksen.

Audio Pro A15

Głośnik Audio Pro A15 będzie dostępny na tophifi.pl i w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design w pierwszej połowie kwietnia.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: