Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać głośniki podłogowe - poradnik dla początkujących

W systemach audio-video, zarówno stereo jak i kina domowego, ogromny wpływ na ostateczną jakość dźwięku mają kolumny głośnikowe. To jeden z najważniejszych elementów zestawów audiowizualnych, podobnie jak wzmacniacz lub amplituner. Zapraszamy na film, w którym naszą uwagę poświęciliśmy głośnikom dedykowanym do większych pomieszczeń, czyli modelom podłogowym. Wskazujemy w nim, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przed pierwszym pojawieniem się w jednym z naszych salonów. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Co wybrać? Kino domowe vs system stereo | Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

NAD C368 - hybrydowy wzmacniacz zintegrowany | Prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: