Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak podłączyć komputer do wzmacniacza stereo | Poradnik

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Domowe audio dylematy nie ograniczają się jedynie do zagadnień nagłośnienia salonu, poprawie jakości dźwięku z telewizora czy optymalnego odsłuchu ulubionych płyt winylowych. Ostatnimi czasy kluczowym źródłem odtwarzania muzyki bądź filmów są komputery. Ten trend znajduje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie zewnętrznych przetworników DAC oraz na tylnych panelach wzmacniaczy zintegrowanych, gdzie producenci gremialnie umieszczają wejścia USB do bezpośredniego podłączenia komputera. Dzięki temu już od dawna nie jesteśmy skazani jedynie na wbudowane karty dźwiękowe. W dzisiejszym poradniku zaprezentujemy jak skorzystać z komputera jako źródła Waszego systemu stereo. Wykorzystamy do tego celu dwa wzmacniacze stereofoniczne, Yamaha A-S501 oraz Rotel A12, a jednym z bohaterów będzie też przetwornik Audioquest DragonFly.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik

Nowe przewody Audioquest HDMI 2.1 48Gbps | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: