Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha RX-A2A amplituner kina domowego | Nowa seria Aventage

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

W drugiej połowie ubiegłego roku Yamaha zaprezentowała nam nowe generacje amplitunerów kina domowego. Zmiany objęły nie tylko nowy, bardzo odważny wygląd, ale również nazewnictwo i tak świat poznał modele RX-V4A oraz RX-V6A. Pod koniec roku poznaliśmy też najnowszego przedstawiciela renomowanej serii Aventage, którego nowym i jednocześnie pierwszym przedstawicielem jest model RX-A2A. Zapraszamy na prezentację tego amplitunera kina domowego.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe przewody Audioquest HDMI 2.1 48Gbps | Prezentacja

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: