Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki Bowers & Wilkins 802 D4 Diamond – 88 kg potęgi dźwięku | Top Hi-Fi

W high-endowej podróży po serii kolumn głośnikowych 800 D4 Diamond zbliżamy się powoli na sam jej szczyt. Dzisiaj przed Wami Bowers & Wilkins 802 D4. Seria 800 to prawdziwa legenda high-endowego home-audio, rozwijana i udoskonalana od 50 lat. Jakość poszczególnych komponentów, jedyny w swoim rodzaju design i brzmienie z absolutnie najwyższej półki sprawiają, że kolumny serii 800 Diamond od Bowers & Wilkins wyznaczają standardy i stanowią punkt odniesienia w swojej – co tu dużo mówić – najwyższej klasie. O tym jak brzmią, z jakich materiałów zostały wykonane oraz o tym z jakimi urządzeniami tworzą świetny duet dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy. Zapnijcie pasy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

=

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Głośniki Bowers & Wilkins 803 D4 Diamond – dźwięk, który zapada w pamięć | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: