Poprzedni
Następny

[Wideo] Rotel: 60 lat i seria Diamond 6000 | Top Hi-Fi

Swoje 60 urodziny japońska marka Rotel postanowiła uczcić prestiżową serią Diamond 6000, w skład której wchodzą przetwornik cyfrowo-analogowy DT-6000 z napędem CD oraz wzmacniacz zintegrowany RA-6000. Seria Diamond 6000 to ukoronowanie ponad sześćdziesięcioletniej tradycji firmy. Zapraszamy na materiał, w którym Dyrektor zarządzający Rotela Peter Kao opowiada m.in. o początkach firmy założonej przez jego wujka Tamochiego Tachikawę.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Rotel Michi P5 + S5, czyli prywatna elektrownia | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: