Poprzedni
Następny

[Wideo] Funkcja loudness we wzmacniaczach i amplitunerach Yamaha | Podpowiadamy

Przeglądając ofertę wzmacniaczy i amplitunerów Yamaha na pewno nieraz spotkaliście się z pokrętłem opisanym jako Loudness. Jest to niepozorna, ale bardzo użyteczna funkcja, która jest swego rodzaju filtrem podbijającym skrajne częstotliwości dźwięku. Mowa oczywiście o basie i sopranie, które poza standardowym korektorem na panelu frontowym, mogą zostać dodatkowo dodatkowo wyeksponowane. W jakich sytuacjach warto z tego korzystać? Omówiliśmy to w naszym krótkim poradniku poświęconym funkcji płynny Loudness w urządzeniach Yamahy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: