Poprzedni
Następny

Raty 50x0% na wszystkie urządzenia powyżej 10 000 zł

Średnia ocen: 1
(1 ocena) 1 komentarz

Jeśli skomponowałeś już wymarzony system audio, to teraz możesz rozłożyć płatność na wygodne raty o zerowym stopniu oprocentowania! Zapraszamy do naszych salonów!

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że wysokiej klasy system audio kosztuje nieraz pięciocyfrowe kwoty. W zamian dostajemy jednak unikalne rozwiązania konstrukcyjne, perfekcyjne wykonanie i nieosiągalny dla konstrukcji z niższej półki dźwięk. W Top Hi-Fi & Video Design rozumiemy, jak ogromnym źródłem satysfakcji może być proste słuchanie historii malowanej falą dźwiękową wydobywającą się z domowego audio.

Raty 50x0%

NAD M10 + ELAC VELA BS403

Wychodzimy naprzeciw spragnionym wyrafinowanego brzmienia oraz wyszukanych urządzeń audio i udostępniamy możliwość nabycia najlepszych dostępnych na rynku komponentów audio w systemie sprzedaży ratalnej. Teraz wszystkie urządzenia i gotowe zestawy powyżej 10 000 złotych można rozłożyć na 50 rat (0% RRSO), zarówno podczas zakupów w salonach, jak i za pośrednictwem naszej strony internetowej www.tophifi.pl. Natomiast aby skorzystać z rat 50x0% w przypadku samodzielnie złożonych zestawów o wartości ponad 10 000 złotych, zapraszamy do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można wypisać odpowiedni wniosek.

NAD MASTERS M10 i kolumny Bowers & Wilkins 603 S2

NAD MASTERS M10 i kolumny Bowers & Wilkins 603 S2

Szczególnie polecamy połączenie elektroniki NAD M10 i kolumn Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition. Oba te komponenty, zgrywają się perfekcyjnie. NAD M10 jest bardzo uniwersalnym strumieniowym wzmacniaczem o naturalnej charakterystyce dźwięku. W połączeniu z dojrzałym i zrównoważonym brzmieniem kolumn Bowers & Wilkins 603 S2 tworzy angażująco grający zestaw stereo, wzbogacony o dodatkowe funkcje, takie jak ekosystem multiroom Bluesound. NAD M10 reprezentuje nowy rodzaj systemu audio klasy high-end, który jest luksusowy i elegancki, po prostu piękny, a przy tym bardzo dyskretny.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H190

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H190

Norweski wzmacniacz reprezentuje ścisłą światową czołówkę urządzeń kładących nacisk na funkcjonalność i wyposażenie. Minimalistyczny wygląd może wprowadzić w błąd, ponieważ jakość oferowanego przez Hegla H190 dźwięku jest fenomenalna. Hegel dostarcza do kolumn sygnał o nieskazitelnej czystości. Jego walory brzmieniowe znajdują potwierdzenie odzwierciedlenie w licznych pełnych zachwytów recenzjach w prasie i internetowych stronach branżowych.

Teraz jest najlepszy moment, aby wstawić do salonu sprzęt audio, o którym marzyliśmy od dawna. O szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów, podczas wizyty w salonie Top Hi-Fi & Video Design. Zapraszamy na stronę internetową i do naszych salonów!Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
1
Ocena:
Średnia ocen: 1

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: