Poprzedni
Następny

Okiem Naczelnego Audio - wideotest Yamaha R-N803D [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny film, w którym swoim okiem na sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N803D spojrzał redaktor naczelny magazynu Audio, Pan Andrzej Kisiel - audiofil, pasjonat rynku audio, człowiek który na sprzęt audio potrafi spojrzeć nie tylko pod kątem emocji jakie on wzbudza, ale również okiem technicznym. 

Amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N803D to urządzenie wokół którego obrosła już legenda dotycząca jakości dźwięku jaką oferuje. Nie jest to przypadkiem, gdyż ten stereofoniczny "kombajn multimedialny" może poszczycić się nagrodą stowarzyszenia EISA w kategorii "najlepszy amplituner stereofoniczny". To naprawdę bardzo duża nobilitacja, która pozwala stawiać R-N803D jako niezwykle mocną propozycję, kiedy poszukujecie urządzenia nie tylko eleganckiego, ale też takiego, który ma na tyle duży zapas mocy, że poradzi sobie nawet z naprawdę wymagającymi kolumnami głośnikowymi.

Ponadto Yamaha R-N803D należy do ogromnej rodziny urządzeń, które można skomunikować ze sobą w ramach ekosystemu muzycznego MusicCast. To pozwala na rozbudowę systemu multiroom w ramach urządzeń Yamaha, które również obsługują połączenie sieciowe.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: