Poprzedni
Następny

[Wideo] Devialet Mania – takiego głośnika jeszcze nie było! | prezentacja Top Hi-Fi

Najmłodsze dziecko francuskiej marki Devialet zachwyca świat. Przenośny, bezprzewodowy, inteligentny głośnik Devialet Mania zachwyca designem, jakością wykonania i – chyba przede wszystkim – brzmieniem. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, w tym Adaptive Cross Stereo, Devialet Mania oferuje ekspansywny dźwięk z 360-stopniową sceną dźwiękową dostosowującą się do otoczenia i Twojego położenia. Zapraszamy na najnowszy film, w którym przedstawiamy ten produkt.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bluesound Pulse M - nowość wśród głośników bezprzewodowych | prezentacja Top Hi-Fi

Bluesound Powernode Edge – jeszcze więcej za jeszcze mniej | prezentacja Top Hi-Fi

Peachtree Audio nova300 vs Hegel H190 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki ">Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: