Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 oraz nowe Px8 - prezentacja zmian, napisy PL | Top Hi-Fi

Brytyjski Bowers & Wilkins nie zatrzymuje się - kolejna premiera, kolejne świetne produkty. Po premierrze nowej serii 700 S3, teraz pokazano nowe słuchawki Px8, które są pozycjonowane powyżej modelu Px7 S2, wynosząc jakość dźwięku ponownie na jeszcze wyższy poziom. Zapraszamy na film, w którym Andy Kerr przybliża nam szczegóły techniczne dotyczące obu modeli i zmiany jakie zaszły w nowych słuchawkach od Bowers & Wilkins

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowa seria 700 S3 Bowers & Wilkins - prezentacja zmian, napisy PL | Top Hi-Fi

=

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi

Głośniki Bowers & Wilkins 802 D4 Diamond – 88 kg potęgi dźwięku | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: