Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - prezentacja modeli oraz zmian

Bowers & Wilkins zaprezentował najnowszą odsłonę swojej flagowej serii kolumn głośnikowych 800 Diamond. Nowe atrakcyjne wzornictwo wraz z szeregiem przełomowych rozwiązań technicznych ponownie pozwoliły zdefiniować najwyższe standardy w zakresie absolutnej jakości dźwięku. W 2021 roku Brytyjczycy ponownie pokazują, że każdy, nawet najbardziej "wyśrubowany" pod kątem technicznym projekt można ulepszyć. Zapraszamy na film poświęcony najnowszej generacji D4 kolumn 800 Diamond. Naszym przewodnikiem będzie jak zawsze Andy Kerr. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 800 Diamond D4 - rozwój technologii | Top Hi-Fi

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: