Poprzedni
Następny

[Wideo] Bang & Olufsen BEOLIT 20 - wyjątkowy głośnik bezprzewodowy | Prezentacja

Są na rynku audio takie głośniki bezprzewodowe, które na stałe wpisały się już w krajobraz branży Hi-Fi. O takich kwestiach decyduje kilka aspektów, a zaliczyć do nich możemy m.in. wyróżniający je wygląd oraz ponadprzeciętne możliwości brzmieniowe. Jednym z takich głośników jest kolejna generacja głośnika Bang & Olufsen BEOLIT, oznaczona numerem 20

Nasz ostatni film poświęciliśmy właśnie jemu i zapraszamy Państwa na jego omówienie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących

Beosound A1 2nd Gen - kompaktowy głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja

Beosound Explore - wodoodporny głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: