Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Zeppelin – nowa generacja stworzona dla ery streamingu

Bowers & Wilkins, renomowana brytyjska marka audio, wprowadza na rynek całkowicie nowy głośnik bezprzewodowy Zeppelin, wykreowany na potrzeby ery streamingu. Nowy Zeppelin jest teraz zarówno „inteligentniejszy”, jak i bardziej elastyczny pod względem konfiguracji i oferowanych funkcji. Odtwarzany przez niego dźwięk jest bardziej szczegółowy i dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Wprowadzony po raz pierwszy w 2007 r. jako jedna z najlepszych stacji dokujących do iPoda, Zeppelin powraca w kolejnej odsłonie w 2021 r. Najnowsza generacja tego modelu jeszcze lepiej się prezentuje, lepiej brzmi, a do tego jest bardziej „smart” niż kiedykolwiek wcześniej. Muzykę, którą uwielbiasz, możesz przesyłać strumieniowo w wysokiej rozdzielczości z szerokiej gamy serwisów streamingowych za pomocą aplikacji Music | Bowers & Wilkins.

Zaprojektowany z myślą o wydajności

Nowy Zeppelin to kompletny system stereofoniczny zamknięty w jednej, charakterystycznej obudowie. Przy jego opracowywaniu wykorzystano bogate doświadczenie firmy Bowers & Wilkins w projektowaniu głośników klasy premium, zarówno studyjnych, jak i domowych. Zastosowano w nim referencyjnej jakości przetworniki elektroakustyczne rozmieszczone w systemie głośnikowym po obu stronach centralnie ulokowanego, dużego subwoofera. Całość zasilana jest przez układ wzmocnienia o mocy 240 W. Rezultatem jest bezkonkurencyjny, wypełniający pomieszczenie dźwięk stereo.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Każda z dotychczasowych generacji Zeppelinów była najlepiej brzmiącym systemem w swojej kategorii produktowej. Nowy Zeppelin, dzięki połączeniu sprawdzonych technologii z nową platformą strumieniową, pozwalającą na przesyłanie sygnału wysokiej rozdzielczości, jest po prostu najlepszy z dotychczasowych. Rezultatem jest wyjątkowe brzmienie, niezależnie od tego, czy źródło dźwięku jest podłączone przewodowo, czy też audio jest streamowane.

Wyróżniająca się, innowacyjna konstrukcja

Każda nowa generacja głośników Zeppelin staje się liderem pięknego i wyjątkowego wzornictwa w swojej klasie. Podobnie jak w przypadku każdej konstrukcji firmy Bowers & Wilkins, również kształt Zeppelina jest oparty na solidnych podstawach akustycznych.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Dostępny w dwóch wersjach wykończenia – ciemnej (midnight grey) i jasnej (pearl grey) – całkowicie nowy, przeprojektowany Zeppelin ma u dołu obudowy delikatne podświetlenie, które tworzy charakterystyczny efekt „halo” na metalowej podstawie.

Muzyka, którą kochasz, natychmiast

Dzięki nowemu Zeppelinowi możesz odtwarzać wygodnie muzykę ze swojego urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera. Głośnik obsługuje funkcję AirPlay 2, a ponadto ma wbudowany moduł Bluetooth z obsługą kodeka aptX Adaptive. Dzięki temu sprawdzi się zarówno wśród użytkowników urządzeń z iOS jak i Androidem.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Fani Spotify mogą również korzystać z funkcji Spotify Connect, zapewniającej zarówno wysoką jakość dźwięku, jak i wygodną obsługę. Co ważne, nowy Zeppelin może być również sterowany za pomocą aplikacji Music | Bowers & Wilkins, która zapewnia dostęp do wielu serwisów streamingowych, takich jak np. Deezer, Last.fm, Qobuz, SoundCoud, TIDAL czy TuneIn.

Podłączone, inteligentne, intuicyjne

Nowy Zeppelin ma wbudowaną obsługę asystenta głosowego Alexa firmy Amazon. Nie ma zatem potrzeby stosowania dodatkowych komponentów. Wystarczy, że poprosisz o utwór, którego chcesz posłuchać, a Zeppelin spełni Twoje oczekiwania. Głośnik może być również obsługiwany za pomocą panelu sterowania z ergonomicznymi przyciskami znajdującymi się na eleganckiej obudowie.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Zeppelin został również zaprojektowany z myślą o trwałości i przyszłych rozwiązaniach. Istnieje możliwość aktualizacji sprzętu o nowe funkcje i rozwiązania techniczne. Już na początek 2022 r. planowane jest wprowadzenie funkcji multiroom. To sprawi, że będzie on kompatybilny nie tylko z innymi nowymi Zeppelinami wykorzystywanymi w systemie nagłośnienia strefowego, ale także z głośnikami bezprzewodowymi Bowers & Wilkins z serii Formation.

Piękno dźwięku

Tak oto Zeppelin odrodził się na nowo i pod każdym względem jest lepszy niż kiedykolwiek. Dzięki jego najnowszej wersj nie musisz już wybierać między w pełni funkcjonalnym głośnikiem bezprzewodowym, a elegancką konstrukcją zapewniającą wysokiej jakości dźwięk wypełniający pomieszczenie. Masz jedno i drugie!

Bowers & Wilkins Zeppelin

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaprezentować całkowicie nowy głośnik. To najlepiej brzmiący, najlepiej wyglądający i najinteligentniejszy Zeppelin, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. To naprawdę oznacza, że możesz mieć jakość dźwięku, jakiej nasi fani oczekują od Bowers & Wilkins, a do tego wszystkie intuicyjne funkcje i wygodę obsługi, w jednym, pięknie zaprojektowanym urządzeniu – powiedział Giles Pocock, Vice-President of Brand Marketing, Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Poglądowa cena detaliczna nowego Zeppelina wynosi 3899 zł. Produkt dostępny będzie w Top Hi-Fi & Video Design w dwóch wersjach kolorystycznych – midnight grey i pearl grey.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: