Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro A48 – flagowe kolumny aktywne od Szwedów | prezentacja Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Doskonała alternatywa dla pełnowymiarowych systemów stereo i soundbarów. Oto flagowe głośniki aktywne szwedzkiej marki Audio Pro – model A48. To kolumny, które technologicznie są zwieńczeniem ponad czterdziestoletniego doświadczenia Audio Pro w produkcji nagłośnienia. Oferują mocne i doskonale zbalansowane brzmienie oraz rozbudowane funkcje sieciowe. Na pokładzie kolumn Audio Pro A48 znajdziemy m.in. moduł Google Cast oraz AirPlay 2. Więcej o rozwiązaniach konstrukcyjnych, zastosowanych technologiach, brzmieniu i funkcjonalnościach opowiadamy w niniejszym materiale.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bluesound POWERNODE EDGE | Prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe do 5000 zł – TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi

NAD AMP1 – wzmacniacz zintegrowany z funkcjami sieciowymi | prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: