Poprzedni
Następny

[Wideo] Amplituner Yamaha R-N303D - pierwsza konfiguracja

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D jest podstawowym tego typu urządzeniem w ofercie japońskiego producenta. Wyróżnia się liniowością grania, solidnym wykonaniem oraz całkiem pokaźnym zestawem wejść sygnałowych. Jak taki amplituner skonfigurować po kupnie i rozpakowaniu? Zapraszamy na krótki instruktaż w formie dzisiejszego filmu.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kiedy warto pomyśleć o mocniejszym wzmacniaczu stereo? | Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać system multiroom - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: