Poprzedni
Następny

[Wideo] 3 zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Tesi 661 | prezentacja Top Hi-Fi

W dobie pędzących w górę cen coraz trudniej znaleźć podłogowe kolumny głośnikowe, które z jednej strony nie zdewastują naszego portfela, a z drugiej - zapewnią świetnej jakości brzmienie, które nie okaże się męczącą łupaniną. I tu pojawia się nasz bestseller - kolumny Indiana Line Tesi 661, które aktualnie oferowane są też w kolorze białym. Uważamy, że nowe wykończenie tych głośników to świetna okazja, aby polecić Państwu trzy zestawy stereo z nimi w roli głównej. Zapraszam do oglądania!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny podłogowe do 5000 zł | prezentacja Top Hi-Fi

NAD C 399 vs NAD M10v2 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

Peachtree Audio nova150 – stereo po amerykańsku | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: